کارت تخفیف DS محصولی از دنیای سبز سلامت

شما با جملات روبرو نیستید ، این یک واقعیت است

23 ارديبهشت 1397
بازدید: 1203
مطالب آموزشی
ذکر شمار اینترنتی DS
آموزش زبان انگلیسی با طرح اطعام نیازمندان

نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی

امروزه در دنیا راهکارهای فراوانی برای مبارزه با فراموشی مطرح می شود و هر راهکار بسته به قدرت خود تا حدی پاسخگوست . اما از میان این راه حل ها ، پیشنهاد دکتر سباستین لایتنر و جعبه ی یادگیری او جایگاهی خاص دارد این روانشناس آلمانی توانست راهی برای وارد کردن اطلاعات از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت پیدا کند . حافظه ای که در آن فراموشی راه ندارد و یادگیری انگلیسی براحتی برای شما امکان پذیرمی شود.جایی که شما به عنوان مثال نام خود ، نام اعضای خانواده ، نام دوستان صمیمی، نام پایتخت ایران و بسیاری چیزهای دیگر را نگاه می دارید. بعد از پیشنهادات دکتر لایتنر ساخت جعبه های یادگیری در جهان آغاز شد .در ایران از این شیوه ی یادگیری بسیار استقبال شد و جعبه های فیزیکی (غیر نرم افزاری) موسسه قلم چی ، جعبه یادگیری جی ۵ و جعبه یادگیری انگلیسی موسسه ی زبان گستر از نمونه جعبه های یادگیری هستند که بر این اساس کار می کنند.در جهان این جعبه ها که در آغاز از موادی چون چوب و پلاستیک ساخته می شدند روز به روز تغییرکردند،جعبه های فیزیکی، جای خود را به نرم افزار های زمانی دادند و نرم افزار های زمانی روز به روز تخصصی تر شدند.

با این مقدمه باید گفت  DSAPP یک نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی است که بر اساس اصول یادگیری دکتر لایتنر کار می کند . این نرم افزار که محیطی کاملا فارسی دارد را باید جزء دو سه نرم افزار مشابه در دنیا دانست که کامل ترین امکانات را در جهت مدیریت حافظه ارائه می کنند.

روش دکتر لایتنر بسیار ساده است او اعتقاد داشت که سه امر در فرستادن اطلاعات از حافظه ی کوتاه مدت به حافظه ی بلند مدت نقش اساسی دارد

۱. تعداد تکرارها

۲. زمان بین تکرارها

۳. تمرکز دقیق بر روی واحد های اطلاعاتی که سخت تر به حافظه سپرده می شوند.

  DSAPP این سه مرحله را به طور کامل مدیریت می کند . بعد از مدتی کار با DSAPP  احساس می کنید که تاکنون از قدرت حافظه خود کاملا ناآگاه بوده اید و از قدرت پنهان در وجودتان شگفت زده خواهید شد.

 

ما بهترین و بروز ترین نرم افزار یادگیـــری زبان رو به شما پیشنهاد می دهیم

 

 

. دارای محیط یادگیری آسان و کاملا فارسی

 

منطبق به روش سباستین لایتنر روانشناس بزرگ آلمانی

. قابلیت یادگیری انگلیسی به فارسی 

هم اکنون به رایگان دریافت کنید

شما با جملات تبلیغاتی روبرو نیستید ، این یک واقعیت است 

به همراه مشارکت در طرح رایگان اطعام نیازمندان 

 

پیام بگذارید